Opis stanowiska pracy

Redakcja „Magazynu WESELE” - ogólnopolski kwartalnik, dostępny od ponad 12 lat na rynku w druku oraz online, poszukuje osoby na stanowisko Redaktora w Krakowie.

Opis stanowiska pracy:

1. Koordynacja pracy dziennikarzy i praktykantów, ustalanie harmonogramu prac.
2. Redakcja materiałów tekstowych wraz z ich korektą do druku oraz przygotowywanie mat. PR do składu; tworzenie makiety magazynu.
3. Pisanie tekstów autorskich.
4. Czynny udział w składzie magazynu – m.in. kontakt z grafikiem.
5. Prowadzenie strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

Wymagania

1. Doświadczenie na stanowisku redaktora oraz w pracy przy składzie czasopisma - gwarantujemy szkolenie oraz pomoc, aby rozpocząć samodzielną pracę.
2. "lekkie pióro".
3. Sprawna obsługa komputera – pakiet MS Office (głównie Word i Excel); Wordpress; podstawowa znajomość programu Photoshop;
4. Znajomość mediów społecznościowych.
5. Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
6. Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy.
7. Komunikatywność, elastyczność; kreatywność i innowacyjność.
8. Determinacja w realizacji powierzonych zadań.
9. Pełna dyspozycyjność.
10. Znajomość języka angielskiego mile widziana.
11. Preferujemy ukończone kierunki lub ostatni rok studiów: polonistyka, dziennikarstwo, edytorstwo.

OFERUJEMY:
1. Stałe i odpowiednie do doświadczania wynagrodzenie.
2. Pracę na 1/2 etatu lub na pełny etat.
3. Rozwój zawodowy oraz zdobycie dodatkowego doświadczenia.
4. Dużą samodzielność w działaniu.
5. Elastyczne godziny pracy.

Prosimy o zgłoszenia do 27.08.2018r., które zawiera:

CV oraz list motywacyjny (lub zamiast listu motywacyjnego przykładowy artykuł dziennikarski na dowolny temat z ograniczeniem 3500 znaków ze spacjami)

Prezentacja firmy

Zamysłem Wydawnictwa AIDCAS było stworzenie kwartalnika, który po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 700PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo