Redaktor(ka) i korektor(ka) tekstów

Profina

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli:

  • jesteś osobą pracowitą, wytrwałą, zorganizowaną i systematyczną,
  • potrafisz odnaleźć się w pracy czasochłonnej, mozolnej i żmudnej,
  • pracujesz zawsze z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie wyobrażasz sobie inaczej,
  • potrafisz zadbać o nienaganną polszczyznę i rozwikłać różne problemy językowe,
  • wiesz, jak dostosować styl przekazu i słownictwo do odbiorcy tekstu,
  • jesteś niezwykle uważny(-a), bez problemu wyłapujesz literówki i błędy językowe
  • posiadasz analityczny umysł i umiejętność logicznego myślenia,
  • przyjemność sprawia Ci zamienianie chaosu w ład i porządek,
  • lubisz pracować w małym zespole, w atmosferze spokoju i skupienia,
  • cechuje Cię otwartość i pozytywne nastawienie do ludzi oraz gotowość do komunikacji
     i wspólnego rozwiązywania problemów,
  • czujesz, że praca na rzecz dzieci i młodzieży to coś, czemu chcesz się poświęcić,

być może jesteś tą osobą, której szukamy.

Kilka słów o nas

Jesteśmy renomowanym portalem edukacyjnym, który od 16 lat wspiera rodziców, nauczycieli i terapeutów, a także Polonię na całym świecie, tworząc autorskie pomoce dydaktyczne dla dzieci w wieku 4-12 lat (docelowo: 4-15 lat). Pracujemy z pasją, podchodzimy do projektów kreatywnie, a to wszystko za pomocą wytężonej pracy zespołowej. Tworzymy materiały w sposób nieszablonowy, często wykraczający poza ramy programu szkolnego, uwzględniając realne potrzeby dziecka w dzisiejszym świecie.

Twoje zadania

Będą trafiać do Ciebie opowiadania i artykuły dla dzieci napisane przez innych członków zespołu redakcyjnego, a także opracowane u nas karty pracy, ćwiczenia i łamigłówki. Twoim zadaniem będzie dopilnować, by wszystkie powierzone teksty były nienaganne językowo, poprawne merytorycznie, jak również by spełniały założenia serwisu.

Korekta i redakcja tekstu to w naszej firmie arcyważne zadanie. Będzie bowiem spoczywać na Tobie odpowiedzialność za materiały wykorzystywane w szkołach i innych placówkach edukacyjnych - w całej Polsce i za granicą.

Będziesz również brać udział w dyskusjach zespołu, burzach mózgów, testowaniu prac stworzonych przez innych pracowników, opracowywaniu koncepcji nowych produktów.

Wymagania

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:

 - odpowiedziałeś/-aś TAK na wszystkie pytania z początku ogłoszenia,
 - masz wykształcenie wyższe,
 - lubisz czytać teksty różnego rodzaju i o rozmaitej tematyce,
 - masz doświadczenie w korekcie i redakcji tekstów,
 - pasujesz do naszego Zespołu i "stylu bycia" redaktorów SuperKid

 (by sprawdzić to ostatnie, zapoznaj się z dokumentami na stronie "Pracuj z nami" - link w stopce serwisu SuperKid.pl).

Jeśli chcesz wziąć udział w rekrutacji, prześlij nam swoje CV oraz odpowiedz na pytania selekcyjne.

Prezentacja firmy

Firma jest właścicielem serwisu SuperKid.pl - miejsca, które skup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 400PLN - 6 100PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja