Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/08/2018.
Oferta wyróżniona

Recruitment Administrator with English

Poznań, wielkopolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy / Location Poznań

Nasz Klient zapewnia / Our Client offers

Naszym Klientem jest jedna z największych międzynarodowych firm doradztwa strategicznego i operacyjnego w Polsce, która cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku światowym. Posiada kilkadziesiąt biur zlokalizowanych w różnych krajach świata. Wspiera ponad 1000 doświadczonych specjalistów w Polsce. Globalny charakter firmy sprawia, że ich Klienci korzystają z wiedzy i doświadczeń międzynarodowych ekspertów. Stałym celem firmy jest poprawa wyników swoich Klientów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na terenie Polski, do biura w Poznaniu, szukamy osoby która stanie się członkiem zespołu lokalnego naszego Klienta, na stanowisku Recruitment Administrator with English.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • planowanie i organizację spotkań rekrutacyjnych
  • wspieranie działań związanych z procesem rekrutacji zespołu doświadczonych konsultantów,
  • zarządzanie bazami danych oraz wsparcie administracyjne,
  • zarządzanie rozwojem zawodowym,
  • gromadzenie i analizowanie danych.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • biegłą znajomość j. angielskiego (C1),
  • wykształcenie wyższe,
  • mile widziane doświadczenie w organizacji międzynarodowej,

Nasz Klient zapewnia:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • bonus roczny,
  • prywatną opiekę medyczną (w tym dentystyczną),
  • dostęp do globalnych szkoleń,
  • kartę multisport,
  • multikafeterie (do wyboru m. in. bilety do kina, teatru).

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia