Recruiter with german

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1154646

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko "Rekruter z j.niemieckim"

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla oraz stanowiska techniczne (Recruiter)
Poszukiwanie kandydatów metodami direct search
Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami do pracy w Niemczech
Weryfikacja języka niemieckiego u kandydatów
Przygotowywanie profili kandydatów w języku niemieckim
Utrzymywanie relacji z kandydatami oraz klientem
Współtworzenie ofert zatrudnienia na danego kandydata
Ścisła współpraca z obszarem administracji, sprzedaży oraz obsługi pracowników
Zamawianie odzieży roboczej dla zatrudnionych osób
Przygotowywanie dokumentacji kadrowej niezbędnej do zakończenia procesu rekrutacyjnego

Oczekiwania:
Wykształcenie wyższe, mile widziane: germanistyka, zarządzanie, psychologia
Preferowane pierwsze doświadczenia w obszarze rekrutacji na stanowiska niższego szczebla i/lub pracy w APT
Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
Bardzo dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność i dokładność w realizacji zadań
Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy:
Zatrudnienie w ramach umowy o pracę/B2B/umowy zlecenie
Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy w biurze z ogrodem
Wyjścia integracyjne
Możliwość skorzystania z pakietu medycznego, sportowego i ubezpieczenia
Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie między 7:00 a 10:00)
Możliwość pracy zdalnej
Indywidualne i niekorporacyjne podejście do wykonywanej pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland