Opis stanowiska pracy

Jeśli sport sprawia Ci dużo przyjemności - po prostu go lubisz, a może nawet uprawiasz - dołącz do nas!

Recepcjonistka/Recepcjonista

Szukamy osób:

  • z prawem jazdy i samochodem (brak możliwości dojazdu środkami komunikacji miejskiej)
  • z bieglą znajomością jęz. angielskiego
  • potrafiących pracować w zespole
  • dyspozycyjnych
  • odpowiedzialnych
  • komunikatywnych
  • umiejętności obsługi komputera (MS Office, Internet, poczta e-mail) i urządzeń biurowych

Świetnie, jeśli:

  • masz doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży lub na stanowisku recepcyjnym

Czym będziesz się zajmować?

  • obsługa Proshopu (sklepu golfowego) i
  • klientów pola golfowego
  • pomoc przy organizacji turniejów i imprez golfowych
  • prowadzenie baz danych klientów
  • wysyłanie mailingów
  • wystawianie faktur
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • centrali telefonicznej

Na co możesz liczyć?

  • wynagrodzenie - na początku 2500 zł na rękę
  • dodatki do wynegocjowania
  • praca na stałe, zgodnie z grafikiem miesięcznym

Prezentacja firmy

Pole Toya Golf & Country Club jest położone tylko kilka kilometrów na pó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja