Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Recepcjonistka

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Lokalizacja: Balice, k. Krakowa

Opis stanowiska:
- Profesjonalna obsługa klientów i partnerów firmy
- Dbanie o sprawną pracę recepcji i wizerunek firmy
- Organizacja i obsługa spotkań
- Przygotowywanie raportów, prezentacji
- Przygotowanie dokumentów i materiałów na spotkania
- Współpraca z instytucjami i kontrahentami firmy
- Organizacja pozostałych spraw bieżących

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Znajomość innych języków obcych mile widziana
- Biegła znajomość obsługi pakietu Office
- Wysoka kultura osobista
- Duża samodzielność, umiejętność radzenia sobie ze złożonymi zadaniami
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- Zaangażowanie, kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
- Terminowość i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
- Ciekawą pracę w centrali międzynarodowej firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17
- Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
- Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji
- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (później możliwość przejścia na umowę o pracę)

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja