Gi Group Sp. z o.o.

Recepcjonistka/ ta

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

- obsługa korespondencji przychodzącej, wychodzącej i wewnętrznej,
- pierwszy kontakt z gośćmi i klientami firmy,
- obsługa telefoniczna biura,
- zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji,
- skanowanie, kserowanie, archiwizowanie dokumentów,
- współpraca ze wszystkimi działami w firmy,
- bieżąca współpraca z Zarządem / Dyrekcją,
- praca w godzinach 08:30-17:30,

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
- mile widziana znajomość drugiego języka,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- wykształcenie licencjackie lub wyższe,
- wysoka kultura osobista, lojalność, dyskrecja,
- bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Power Point),
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
- dynamika w działaniu oraz inicjatywa,
- dbałość o szczegóły, podzielność uwagi,
- pozytywne nastawienie, chęć do działania i podejmowania nowych wyzwań,

Oferujemy:

- pracę w jednej z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie,
- zdobywanie nowych kompetencji i rozwój zawodowy,
- przyjazną atmosferę w pracy,
- pracę w okresie sierpień - wrzesień,
- umowę zlecenie,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.