Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/11/2018.

Recepcjonistka/ Recepcjonista

Chorzów, śląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Numer ref. REC/058/AKO

Zadania:

  • Obsługa Gości hotelowych: meldowanie, wymeldowanie
  • Wystawianie faktur za pobyt Gości
  • Rezerwacja miejsc hotelowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek hotelu

Oferta:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • Praca w systemie zmianowym
  • Praca w rozwijającej się organizacji

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z Klientem
  • Znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office
  • Wysoka kultura osobista

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa