Recepcjonistka / Doradca klienta

Vera Sport Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijający się, największy w mieście klub sportowy poszukuje osób na stanowisko: recepcjonistka / doradca klienta. Jeśli cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy, satysfakcjonujące wynagrodzenie i ciekawą pracę... to jest propozycja dla Ciebie!

Jesteś energiczna? Uśmiechnięta? Lubisz pracę z ludźmi?

Mamy dla Ciebie najlepszą propozycję.

Twoje zadania to:

  • obsługa klientów
  • sprzedaż usług z zakresu oferty
  • obsługa telefoniczna, maila
  • podstawowe czynności biurowe

Oferujemy:

  • pracę w doskonałej atmosferze w młodym zespole
  • nowe wyzwania, dużo humoru i sportowe emocje
  • atrakcyjny system premiowania (podstawa+ premia do 50% wynagrodzenia)
  • możliwość korzystania z pełnej infrastruktury klubu!

Oprócz uśmiechu, dobrej energii i pozytywnego nastawienia oczekujemy także:

  • podstawowej obsługi komputera i pakietu MS Office
  • podstawowej znajomości języka angielskiego
  • umiejętność zarządzania czasem i miejscem pracy empatii i ambicji na co dzień

Twoim dodatkowym atutem będzie praca na podobnych stanowisku i zainteresowanie sportem/fitnessem.

Benefitem dla pracowników jest korzystanie z całej infrastruktury klubu.

Spełniasz te warunki? Dołącz do naszego zespołu! Stań się częścią VeraTEAM.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi