Opis stanowiska pracy

Sieć Laris Hotels Group, działa od 2005r. Nasze obiekty maja zróżnicowany standard, jednak czynnikiem łączącym jest obsługa na najwyższym poziomie. W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko recepcjonisty.

Zapraszamy do współpracy, jeśli:

  • Twoja znajomość języka angielskiego pozwala na swobodną komunikację (min. B2);
  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • potrafisz szybko reagować na bieżące potrzeby gości;
  • lubisz kontakt z ludźmi;
  • jesteś dyspozycyjny (praca w hotelarstwie to również zmiany nocne, weekendowe i w święta)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • pracę wśród ludzi z pasją i zaangażowaniem;
  • opiekę medyczną;
  • elastyczny grafik;
  • realną możliwość awansu.