Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
• bieżącą obsługę Gości hotelowych w recepcji głównej Hotelu lub w Instytucie Kosmetycznym
• dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem Gościa w hotelu lub Instytucie Kosmetycznym,
• komunikację i współpracę z innymi działami hotelowymi,
• aktywną sprzedaż usług hotelowych lub Instytutu Kosmetycznego

Wymagania

Od Kandydatek/Kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia min. średniego,
• mile widziane doświadczenie w obsłudze Gości w sektorze turystycznym,
• znajomości obsługi MS Office, programu PMS, znajomość Micros Fidelio będzie dodatkowym atutem,
• swobodnej komunikacji w języku angielskim i/lub niemieckim,
• wysokiej kultury osobistej,
• sumienności i zaangażowania,
• mile widziane referencje od poprzedniego pracodawcy.

Prezentacja firmy

Hotel & SPA

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
pakiet korzyści pracowniczych (pakiety medyczne, obiady, ubezpieczenie NNW i inne)
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka