Recepcjonista / tka SPA Hilton Świnoujście

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o.

Świnoujście, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Hilton Świnoujście Resort & SPA!

Jeżeli Twoim celem jest praca w prestiżowym hotelu zapraszamy do aplikowania.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Recepcjonista/tka SPA

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa Gości w recepcji strefy SPA
  • sprzedaż i doradztwo w zakresie oferowanych zabiegów oraz kosmetyków
  • znajomość procedur i standardów sieci

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć zdobycia doświadczenia w tym zakresie,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • zdolności interpersonalne,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym również w niedziele i święta,
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wykonania.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych
  • interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań
  • możliwość implementowania nowych pomysłów oraz rozwiązań usprawniających pracę działu
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności
  • pakiet zniżek na pobyty w hotelach sieci Zdrojowa, Radisson i Hilton na całym świecie

Prezentacja firmy

Zdrojowa Invest & Hotels to holding dewelopersko-hotelarski prowadzący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta