Recepcjonista / recepcjonistka Hilton

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o.

Świnoujście, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Hilton Świnoujście Resort & SPA!

Jeżeli Twoim celem jest praca w prestiżowym hotelu zapraszamy do aplikowania.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Recepcjonista/ka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Profesjonalna bieżąca obsługa przyjeżdzających i wyjeżdzających gości, spraw związanych z pobytem, zarówno w trakcie jego trwania, jak i po zakończeniu
  • Zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gości w hotelu z zachowaniem standardów marki
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników
  • Maksymalizacja przychodów hotelu poprzez sprzedaż pokoi i dodatkowych usług
  • Obsługa rezerwacji gości indywidualnych
  • Szeroko rozumiana współpraca z innymi działami
  • Reprezentacja marki Hilton, zgodna z obowiązującymi standardami sieciowymi

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego – mile widziana
  • Zorientowanie na potrzeby gości oraz umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność i dokładność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność oraz zdolność do pracy w warunkach stresu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych
  • interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań
  • możliwość implementowania nowych pomysłów oraz rozwiązań usprawniających pracę działu
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności
  • pakiet zniżek na pobyty w hotelach sieci Zdrojowa, Radisson i Hilton na całym świecie

Prezentacja firmy

Zdrojowa Invest & Hotels to holding dewelopersko-hotelarski prowadzący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta