React Native Developer

Power Media

Lublin, lubelskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, Software House’u z Lublina, który działa na rynku od 5 lat i tworzy zaawansowane systemy internetowe, aplikacje mobilne oraz dostarcza dedykowane oprogramowanie dla swoich klientów, poszukujemy osoby na stanowisko React Native Developer

Miejsce pracy: Lublin lub praca 100% zdalna

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • tworzenie nowych oraz rozbudowę o nowe funkcjonalności istniejących aplikacji
  • tworzenie aplikacji mobilnych w oparciu o rozwiązania hybrydowe
  • udział w wielu projektach informatycznych

Wymagania

  • minimum rok doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie komercyjne w tworzeniu aplikacji mobilnych w oparciu o React Native
  • bardzo dobra znajomość JavaScript, React, React Native, ES6
  • znajomość TypeScript, Asyns/Await
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT, SVN, wzorców projektowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Klient oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • elastyczne godziny pracy(6-18)
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • pracę przy wymagających projektach łączących różny zakres technologii
  • doświadczenie w międzynarodowych projektach
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia
  • lekcje języka angielskiego
  • kartę sportową OK System
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media