Reachtruck - operator wózka widłowego z ang - Holandia

Beetsma Sp. z o.o.

Den Haag, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych typu REACH TRUCK?
  • Znasz język angielski na poziomie min. średniozaawansowanym?
  • Chcesz pracować na terenie Holandii?
  • Jesteś dyspozycyjny do podjęcia długofalowej współpracy - min 9 m-cy?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś cztery razy TAK - to nie czekaj, aplikuj.

Mamy oferty pracy właśnie dla Ciebie.

Pracując dla nas otrzymasz:

  • legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie, zakwaterowanie, transport do pracy
  • opiekę koordynatora na terenie Holandii
  • stały kontakt z biurem w Polsce.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza bądź osobistego odwiedzenia biura w Katowicach, ul. Gliwicka 228.

Czekamy na Ciebie!

Żaneta +48 508 569 173
Edyta +48 790 570 454

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka