R&D Technical Administrator

Gi Group Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

ZADANIA:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dostarczenie Bills of Materials (BOM) oraz wsparcie zespołu technicznego w kontroli dokumentacji. Bezpośrednim przełożonym będzie Kierownik ds. Badań i Rozwoju.

  • Tworzenie i zmiana wzorców magazynowych oraz BOM dla istniejących produktów oraz nowych projektów rozwoju produktu
  • Przetwarzanie dokumentacji technicznej dla ECN
  • Tworzenie wielopoziomowego zestawienia materiałów dla specjalnych i jednorazowych produktów
  • Wsparcie zespołu technicznego przy tworzeniu i poprawianiu dokumentacji technicznej oraz podręczników użytkownika produktu
  • Wspieranie Inżyniera Produkcji w zarządzaniu i konsolidacji BOM-ów w zakładach produkcyjnych
  • Współpracy z działem finansowym w kalkulacjach kosztów i analizach marż

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki inżynieryjne, produkcyjne lub ekonomiczne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • Doświadczenie w tworzeniu i zmianie Bill of Materials (BOM) oraz przetwarzaniu ECN
  • Biegła znajomość języka angielskiego (język niemiecki mile widziany)
  • Znajomość systemów MRP/ERP oraz pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną, również dla członków rodziny
  • Dofinansowanie: do karty Multisport, kursów językowych, wakacji
  • Ubezpieczenie na życie
  • Po roku program PPO do 5% wynagrodzenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.