Michael Page Michael Page

R&D Team Leader

  • niepowtarzalna szansa na rozwój managerski w unikatowej na skalę europejską inwestycji
  • stabilne zatrudnienie bez okresu próbnego

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest nowo powstała, dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna ulokowana w niedalekiej okolicy Wrocławia (branża Automotive).

Opis stanowiska

  • Organizacja pracy i zarządzanie zespołem laboratoryjnym R&D (5 - 10 inżynierów R&D)
  • Realizacja zadań laboratorium w zakresie analizy defektów
  • Planowanie i budżetowanie
  • Rozbudowa laboratorium o sprzęt pomiarowy wymagany do przeprowadzenia badań
  • Nadzór procesu kalibracji sprzętu pomiarowego
  • Wsparcie techniczne inżynierów w zakresie weryfikacji produktów
  • Sprawdzanie poprawności dokumentacji
  • Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym oraz z zewnętrznymi jednostkami badawczymi/ kontrolnymi

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (związane z elektroniką, chemią, elektrochemią)
  • Min. 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku (funkcja lidera R&D / projektów rozwojowych)
  • Znajomość języka angielskiego (poziom bardzo dobry; min. B2)
  • Energia, komunikatywność, kompetencje managerskie, umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od dotychczasowego doświadczenia
  • Czynny udział w projekcie greenfield - jedyna fabryka w Europie w swojej branży, praca dla międzynarodowych, prestiżowych klientów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowane lekcje języka angielskiego
  • Dofinansowanie obiadów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page