MasterHR

R&D Engineer

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Stargard

Zadania:

  • Projektowanie produktów i komponentów do produkcji we współpracy z międzynarodowym zespołem działu R&D Nowe Technologie,
  • Koordynowanie projektów i zadań w środowisku międzynarodowym,
  • Prowadzenie dokładnej dokumentacji technicznej i specyfikacji produktowej,
  • Dostarczanie kreatywnych rozwiązań i pomysłów w procesie doskonalenia produktów,
  • Prowadzenie produktu od momentu projektu do wprowadzenia do produkcji.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe min. 3 letnie w inżynierii mechanicznej (preferowane min. 5 lat doświadczenia),
  • Doświadczenie w koordynowaniu projektów w środowisku międzynarodowym,
  • Doświadczenie w projektowaniu elementów z tworzyw sztucznych,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz nadzoru nad pracą zespołu wdrożeniowego,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym do codziennej komunikacji ,
  • Gotowość do częstych podróży zagranicznych,
  • Znajomość pakietu MS Office, MS Project oraz programów typu CAD.

Mile widziane kompetencje:

  • Znajomość i umiejętność stosowania wybranych elementów zarządzania projektami
  • Doświadczenie w modelowaniu i analizie tolerancji.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę dającą możliwość rozwoju w stabilnej, rozwijającej się międzynarodowej firmie o skandynawskiej kulturze zarządzania,
  • Pracę nad nowymi technologiami w gronie najlepszych specjalistów w tej dziedzinie w stolicy Danii,
  • Umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych,
  • Niezbędne narzędzia na tym stanowisku,
  • Dodatkowe ciekawe benefity i dobrą atmosferę w zespole.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.