Opis stanowiska pracy

• wsparcie techniczne pracowników działów związanych z produkcją,

• współpraca z działem technologii i produkcji w zakresie bieżących zamówień,

• praca z lokalnym zespołem oraz zdalnie z firmą holdingową we Włoszech i zakładem w Niemczech,

• udział w tworzeniu dokumentacji/specyfikacji technicznych,

• współudział w aktualizacji dokumentacji technologicznej,

• udział w analizowaniu i rozwiązywaniu problemów jakościowych,

• optymalizacja procesów technologicznych w oparciu o posiadany park maszynowy,

• udział w optymalizacji procesu produkcji,

• współudział w projektach technologicznych.

Wymagania

• wykształcenie techniczne (preferowany kierunek: elektrotechnika lub mechanika i budowa maszyn),
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• znajomość rysunku technicznego,
• dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
• znajomość MS Office, AutoCAD, Inventor,
• uprawnienia SEP do 1 KV mile widziane,
• umiejętność pracy w zespole,
• gotowość do podróży.

Prezentacja firmy

RULMECA Poland Sp. z o.o. będąca częścią międzynarodowej Grupy RU... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Inżynieria