Opis stanowiska pracy

Na co dzień będziesz zajmować się:

- Zabezpieczaniem od strony prawnej innowacyjnych serwisów, platform internetowych oraz aplikacji webowych i mobilnych z Polski oraz z zagranicy.
- Wsparciem prawnym dla startupów (od udziału w spotkaniach z twórcami projektu, przez tworzenie kompleksowego zaplecza prawnego dla projektu, po analizy umów z akceleratorami lub VC i tworzenie spółek kapitałowych pod dany projekt).
- Zastępstwem procesowym naszych Klientów, przed sądami I i II instancji.
- Redagowaniem pism procesowych, pozwów, zaskarżeń, opinii, porad prawnych etc.
- Profesjonalną obsługą i doradztwem prawnym dla naszych Klientów.
- Weryfikacją dokumentacji tworzonej przez prawników i aplikantów.
- Budowaniem pozytywnego wizerunku kancelarii.

Wymagania

Jeśli:

- Posiadasz ukończoną aplikację radcowską.
- Masz praktyczną znajomość prawa gospodarczego, prawa ochrony konkurencji i konsumentów oraz ochrony danych osobowych.
- Jesteś osobą pewną siebie i asertywną w komunikacji.
- Cechuje Cię inicjatywa, pomysłowość, samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji.

A ponad to:

- ludzie postrzegają Cię jako osobę otwartą, komunikatywną i kulturalną oraz z pozytywnym nastawieniem.
- Potrafisz efektywnie planować i organizować swój czas pracy.
- Możesz pochwalić się skutecznością, ale i dokładnością w pracy pod presją nieprzekraczalnych terminów.
- Posiadasz doświadczenie w pracy z klientem biznesowym – mile widziane.
- Dobrze odnajdujesz się w świecie nowych technologii i innowacyjnych nowinek technicznych.
- Nie jest Ci obcy SIP Legalis.
- Sprawnie obsługujesz pakiet MS Office oraz urządzenia biurowe.
- Potrafisz komunikatywnie posługiwać się językiem angielskim – mile widziane.
- Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV + listu motywacyjnego) wraz z propozycją wynagrodzenia miesięcznego i preferowaną formą współpracy, za pomocą formularza.

Prezentacja firmy

Jesteśmy na rynku od 2012 roku pomagając naszym Klientom w dziedz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura