Работник на склад- Swarzędz

LeasingTeam Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Swarzędz
Nr ref.: 0026477
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

Обязаности:

  • Маркировка поддонов идентификационными карточками
  • Pабота со сканером
  • Комплектация заказов, контроль качества
  • Сортировка неисправных деталей, обработка погрузчиков

Oczekiwania:

Наши ожидания:

  • Физическая подготовка
  • Желание работать и развиваться

Oferta:

Условия работы:

  • Работа по 8 часов  в системе 3 смен (6-14, 14-22, 22-6) 5-и дневная рабочая неделя от понедельника до субботы (  если работник работает в субботу, то в средине рабочей недели имеет выходной)
  • Умова о праце
  • Ставка 16 злотых брутто ( 11.50 - 12 чистыми)

Жильё в пешей доступности от работы, все необходимое. Комнаты по 3-5 человек.

Оформление в городе Познань.

Обращаться по телефону +48 500 698 784 (Viber)  Юлия

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.