Quality System Specialist

Hays Poland

Okolice Oławy, dolnośląskie

Hays Poland

Okolice Oławy
NR REF.: 1150667

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

Zakres obowiązków:
  • Wdrażanie, doskonalenie i utrzymanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją Systemu Zarządzania Jakością w oparciu o obowiązujące normy i standardy
  • Wdrażanie i wsparcie przy uzyskaniu certyfikacji WSK i obrotu militarnego
  • Przygotowanie, koordynowanie i przeprowadzanie audytów zewnętrznych, wewnętrznych
  • Nadzór i kontrola nad działaniami korygująco-naprawczymi po wewnętrznych audytach,
  • Przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń dla pracowników firmy z zakresu SZJ
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w zakresie certyfikacji SZJ
  • Opracowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu

  Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub związane z zarządzaniem jakością
  • Doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. ZSZ lub podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w organizowaniu i przeprowadzaniu audytów wewnętrznych i zewnętrznych u dostawców
  • Doświadczenie z certyfikacją WSK i obrotu militarnego
  • Doświadczenie audytorskie potwierdzone certyfikatami
  • Znajomość norm IATF 16 949, ISO 9001, 14001, VDA 6.3
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy, komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

  Klient oferuje:
  • Duże możliwości rozwoju i kariery
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wczasy pod gruszą
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą
  • Opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy