Quality Manager

Woj. Lubuskie, lubuskie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Woj. Lubuskie
NR REF.: 1145075

Dla naszego stałego klienta, firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy obecnie doświadczonych kandydatów na stanowisko Kierownika Jakości.

Do zadań na tym stanowisku pracy będzie należało:
  • Zarządzanie kilku osobowym zespołem specjalistów (nadzór, organizacja pracy zespołu, etc)
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych nakierowanych na poprawę jakości
  • Współpraca z klientami i dostawcami
  • Nadzorowanie Systemu jakości oraz weryfikacja i aktualizacja SZJ
  • Opracowywanie działań zapobiegawczych dla nowych procesów produkcyjnych w ramach analizy ryzyka
  • Nadzór nad przyrządami kontrolno pomiarowymi
  • Kompleksową organizację audytów wewnętrznych i nadzór nad audytami zewnętrznymi;
  • Analizę i ocenę określonych wskaźników oraz inicjowanie działań w zakresie doskonalenia jakości
  • Inicjowanie i nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Współpracę z jednostkami certyfikującymi

Odpowiedni kandydat powinien posiadać:
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków w firmie produkcyjnej z obszaru automotive
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego na poziomie min B2 (w mowie i piśmie), znajomość języka niemieckiego będzie bardzo dużym atutem
  • Znajomość narzędzi i norm jakościowych;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne, organizacyjne oraz przywódcze

Nasz klient oferuje możliwość pracy w stabilnej organizacji i możliwość długofalowego rozwoju kariery, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Praca na produkcji , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Praca fizyczna