Quality Manager

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Managera ds. Jakości będzie odpowiadała za zarządzanie zespołem jakościowym.

Informacje o kliencie

Firma rozpoznawalna na rynku europejskim poszukuje osoby na stanowisko Quality Managera.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie obszarem zapewnienia i kontroli jakości
  • Realizację strategii jakościowej firmy
  • Analizę efektywności i optymalizację procesów jakościowych
  • Reprezentowanie firmy podczas audytów zewnętrznych oraz przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • Monitorowanie i raportowanie wskaźników jakościowych
  • Identyfikowanie problemów jakościowych i wdrażanie działań zapobiegawczych oraz korygujących
  • Optymalizowanie kosztów jakości oraz wprowadzanie nowych produktów
  • Zarządzanie i koordynowanie procesem reklamacyjnym
  • Wdrażanie procedur oraz dokumentacji procesowej

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze jakości oraz min. 2 lata na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 10 osób
  • Praktyczna znajomość norm ISO 9001, 14001
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Potwierdzona znajomość narzędzi jakościowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz koordynacja kilku zadań jednocześnie
  • Szkolenie pracowników z obszaru jakości
  • Mile widziana znajomość systemu SAP ERP

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy
  • Rozwój w strukturach międzynarodowych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page