Quality Manager

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, średniej wielkości firmy produkcyjnej z branży Automotive, zlokalizowanej w okolicy Gliwic i Zabrza poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Quality Manager.

Quality Manager zarządzać będzie również kilkuosobowym zespołem jakościowym.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna działająca w branży Automotive, produkująca najwyższej jakości komponenty (procesy związane z obróbką metali).

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • Nadzór nad wszystkimi działaniami i procesami związanymi z jakością w zakładzie produkcyjnym firmy;
  • Zarządzanie oraz budowanie zespołu Działu Jakości;
  • Szkolenie podległego zespołu;
  • Opracowywanie i utrzymywanie programów zapewniających zgodność komponentów i wyrobów gotowych z normami IATF (ISO 16949), ISO 14001, ISO 9001;
  • Spotkania z dostawcami, klientami, przedstawicielami i pracownikami zakładu w celu omawiania i rozwiązywania problemów jakościowych oraz tematów związanych z reklamacjami;
  • Uczestnictwo w audytach zewnętrznych oraz wewnętrznych;
  • Monitorowanie wskaźników, opracowanie planów naprawczo-korygujących oraz przedstawienie wyników do Zarządu;

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w branży Automotive w Dziale Jakości;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Jakości;
  • Znajomość standardów obowiązujących w branży motoryzacyjnej, w szczególności: IATF 16949, ISO 14001, ISO 9001, VDA, PPAP, APQP, FMEA;
  • Znajomość narzędzi: 5Why, Ishikawa, Raporty 8D, Six Sigma itp.;
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację z klientami oraz współpracownikami (min. B2).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie;
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page