Quality Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Zielona góra, lubuskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, wiodącego producenta w branży spożywczej, w związku z rozwojem organizacji, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Quality ManagerMiejsce pracy: Zielona góra

Zadania:

  • Zarządzanie obszarami jakości, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska na terenie całego zakładu produkcyjnego.
  • Monitorowanie i rozbudowa zintegrowanego systemu zarządzania.
  • Organizacja i nadzór audytów wewnętrznych i zewnętrznych oraz koordynowanie działań poaudytowych.
  • Nadzór nad procesami jakościowymi oraz nad certyfikacją wdrożonego systemu jakościowego (zapewnienie ciągłości certyfikacji systemów).
  • Dbałość o przestrzeganie prawa w zakresie BHP i ochrony środowiska.
  • Zarządzanie zespołem (3 osoby).
  • Współpraca z działem R&D i produkcji.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży spożywczej.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie jakością, kontrola jakości, technologia żywności lub pokrewne).
  • Umiejętność zarządzania i motywowania pracowników.
  • Znajomość systemów zarządzania w przemyśle, w tym dotyczace produkcji żywności (ISO 9001, 22000, 14001, OHSAS/ISO 45001, HACCP).
  • Uprawnienia audytora wewnętrznego.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji, której największą wartością jest bezpieczeństwo pracowników.
  • Rozwój i ciekawe wyzwania zawodowe.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i samodzielnych projektów.
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport) i premia roczna.
  • Wpływ na decyzje biznesowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.