Quality Manager (electronics industry)

Michael Page

Gdańsk, pomorskie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem organizacji poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Kierownika Jakości. Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należała kontrola wszystkich etapów procesu produkcyjnego pod kątem przestrzegania norm jakościowych, dbanie o powstanie produktu zgodnego z oczekiwaniami klienta oraz zarządzanie podległym zespołem.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, której obszarem działalności jest sektor automotive. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Organizacja w Polsce posiada kilka zakładów produkcyjnych, z czego jeden z nich, do którego prowadzimy w chwili obecnej rekrutację, zlokalizowany około 35km na południe od Gdańska.

Opis stanowiska

  • Zbudowanie, zarządzanie oraz rozwój zespołu jakości eMobility - nowy business unit w Polsce
  • Wdrożenie procesów i narzędzi jakościowcych w nowo powstającym biznesie eMobility (np. 8D, planu kontroli, SPC, MSA, FMEA, PPAP, APQP)
  • Odpowiedzialność za wskaźniki takie jak CONC, PPM, DMR itd.
  • Współpraca z dostawcami, klientami oraz wewnętrznie w zakresie wymagań jakościowych, rozwiązywania problemów oraz usprawniania procesów. Możliwe wyjazdy zagraniczne, szczególnie podczas nowych wdrożeń
  • Wdrażanie i utrzymywanie procesów przeglądu materiałów niezgodnych i wdrażania działań naprawczych
  • Przestrzeganie zasad BHP, PPOŻ, Ochrony Środowiska oraz procedur ISO i IATF

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe w zakresie jakości produkcji, inżynierii, elektroniki i pokrewnych
  • Minimum 3 lata doświadczenia w jakości produkcji w branży motoryzacyjnej, doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wiedza z zakresu elektroniki, elektryki lub pokrewnych
  • Wiedza techniczna dotycząca procesów i technologii w produkcji
  • Znajomość narzędzi i procesów SPC, MSA, FMEA, APQP, PPAP, 8D, minitab
  • Znajomość rysunku technicznego, schematów instalacyjnych, narzędzi pomiarowych
  • Znajomość norm ISO9000/TS16949.
  • Znajomość koncepcji i narzędzi Six Sigma
  • Umiejętność budowania relacji
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego oraz pakiet benefitów dodatkowych
  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych w zakładach produkcyjnych w Polsce i za granicą
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez doświadczoną kadrę menadżerską
  • Bogaty pakiet socjalny, opieka medyczna, karta sportowa oraz ubezpieczenie grupowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdańsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page