Quality & HSE Manager - Producent FMCG

Michael Page

Strzelce Opolskie, opolskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie zarządzać działem, który jest odpowiedzialny za funkcjonowanie kontroli jakości produktów oraz aspekty związane z BHP oraz środowiskiem.

  • Firma z branży FMCG - chemia dla gospodarstwa domowego
  • Doświadczony Manager w obszarze Quality oraz Health & Safety

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy producent działający na rynku FMCG, który w związku z rozwojem szuka osoby na nowo kreowane stanowisko Quality & HSE Managera. Osoba na tym stanowisku będzie zarządzać podległym zespołem przy zakładzie produkcyjnym, który znajduje się w województwie Opolskim.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie problemami i skargami dotyczącymi wyrobów gotowych, a także koordynowanie działań gwarancyjnych;
  • Odpowiedzialność za kontrolę jakości we wszystkich działach oraz spełnianie ostatecznych wymogów dla wszystkich produktów;
  • Utrzymanie aktualnych planów kontroli jakości surowców/ plastikowych komponentów/ opakowań i wyrobów gotowych;
  • Współpraca z dyrektorem zakładu i dyrektorem ds. jakości i ochrony środowiska w całej Grupie;
  • Planowanie, koordynowanie i inicjowanie wdrożenia i utrzymania systemów zarządzania jakością, BHP i ochroną środowiska w celu zagwarantowania właściwego przepływu procesów;
  • Zapewnienie ochrony środowiska spełniającej wymogi interesariuszy ( klientów, Pracowników, mieszkańców, społeczeństwa, prawa, statutu);

Profil kandydata

* Doświadczenie na tym samym stanowisku stanowisku (5 lat lub więcej) lub pokrewnym w obszarze jakości, BHP i ochrony środowiska w zakładzie produkcyjnym;
* wykształcenie wyższe preferowane chemiczne/ techniczne lub pokrewne;
* dobra znajomość języka angielskiego (Min B2);
* doświadczenie jako audytor wewnętrzny ( prowadzenie audytów wewnętrznych oraz audytów u dostawców);
* Znajomość przepisów prawnych odnośnie jakości, BHP i ochrony środowiska;
* Wprowadzenie w systemy zarządzania jakością, BHP i ochroną środowiska ( certyfikacja ISO 1400 v2015, OHSAS 18001);
* Znajomość programu SAP oraz CAPEPack;

Oferujemy

* Możliwość rozwoju w wielu obszarach;
* Zarządzanie doświadczonym zespołem;
* Wpływ na kierunek rozwoju firmy - raportowanie do Dyrektora Zakładu;
* Możliwość podejmowania decyzji;
* Bogaty pakiet świadczeń socjalnych oraz atrakcyjny system premiowy;

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Strzelce Opolskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page