Quality Engineer

Michael Page

Tychy, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej lokalizowanej w Tychach poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko Quality Engineer.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna dostarczająca swoim Klientom najwyższej jakości produkty.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji jakościowej (instrukcje kontroli, plany kontroli, FMEA, SPC, PPAP, APQP, 5W, 8D);
  • Wdrażanie procedur jakościowych we wskazanych obszarach produkcyjnych;
  • Rozpatrywanie reklamacji wraz z analizą przyczyn źródłowych;
  • Obsługę reklamacji jakościowych;
  • Przygotowywanie analiz, raportów;
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów procesu i wyrobu;
  • Doskonalenie procesów / realizacja założonych celów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: elektryka lub elektronika);
  • Język angielski na poziomie umożliwiającą swobodną komunikację;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (branża motoryzacyjna, elektryczna lub elektroniczna);
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (w tym FMEA, PPAP, 8D).

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w dynamicznym zespole;
  • Uczestnictwo we wdrażaniu nowych projektów;
  • Atrakcyjne warunki wynagradzania oraz benefity.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Tychy
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page