Quality Engineer - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy kanydatów na stanowisko:

Quality EngineerMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Realizacja projektów zgodnie z założonymi celami
  • Sporządzanie dokumentacji jakościowej (instrukcje kontroli, plany kontroli)
  • Udział w zespołach powoływanych do rozwiązywania problemów jakościowych
  • Analiza przyczyn powstawania i niewykrycia problemów
  • Wykonywanie szkoleń
  • Prowadzenie i nadzór nad planami działań
  • Proponowanie działań optymalizacyjnych
  • Przestrzeganie wymogów systemów zarządzania (ISO, IATF i inne powszechne)
  • Ciągłe doskonalenie i proaktywne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów jakościowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży automotive
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, 8D, Pareto, APQP, PPAP, MSA, SPC)
  • Znajomość wymagań systemów zarządzania  IATF 16949, ISO 9001
  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu
  • Mile widziana znajomość narzędzi Lean Six Sigma
  • Mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu audytów VDA 6.3
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w branży motoryzacyjnej dla kluczowych graczy na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu nowych produktów i procesów produkcyjnych w ramach realizowanych projektów
  • Realny wpływ na rozwój firmy – możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań
  • Szkolenia i rozwój zawodowy – w ramach realizowanych projektów jako specjalista/ ekspert lub w ramach ścieżki operacyjnej związanej z zarządzaniem projektami jakościowymi w branży motoryzacyjnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.