Quality Engineer (Automotive)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

  • Niepowtarzalna szansa na rozwój kariery w unikatowej na skalę europejską inwestycji Automotive!
  • Stabilne zatrudnienie bez okresu próbnego

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest nowo powstała, dynamicznie rozwijająca się zagraniczna firma produkcyjna ulokowana w bliskiej okolicy Wrocławia (branża Automotive). W ramach ciągle rosnącej struktury organizacyjnej Inżynierowie pracują nad innowacyjnymi technologiami dla prestiżowych marek motoryzacyjnych (Volkswagen, BMW, Audi, Porsche).

Dostępnych szereg wakatów w ramach Działu Jakości (m.in. jakość procesu / produktu / klienta).

Opis stanowiska

W zależności od swoich kompetencji + przydzielonego obszaru, do obowiązków należeć będzie:

  • Nadzór nad wprowadzaniem i utrzymaniem dokumentacji jakościowej oraz Systemów Zarządzania Jakością (ISO, IATF) i VDA 6.3
  • Planowanie i przeprowadzanie audytów systemu i procesu.
  • Podejmowanie działań natychmiastowych dla materiałów niespełniających wymagań jakościowych.
  • Tworzenie reklamacji do dostawców (raporty 8D).
  • Monitoring i analizę rezultatów wykonanych pomiarów i badań (SPC), podejmowanie działań zapobiegawczych
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym, przeprowadzanie analiz systemów pomiarowych (MSA).
  • Kontrola + zapewnianie jakości procesu / wyrobu gotowego w standardach automotive.
  • Współpracę z OEM przy wdrażaniu nowych projektów.
  • Rozwój i stabilizację systemu zażądania jakością w procesach produkcyjnych.
  • Zatwierdzanie PPAP dla części u dostawców.
  • Przeprowadzanie audytów pierwszej i drugiej strony (wewnętrznych, u dostawców).
  • Doskonalenie procesów dotyczących inspekcji wejściowej materiałów.
  • Przeprowadzanie analiz przyczynowo-skutkowych w przypadku wystąpienia problemów jakościowych.
  • Współpracę z działem rozwoju i produkcji przy wdrażaniu nowych projektów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (preferowane mechaniczne lub elektroniczne)
  • Min. 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku zdobyte w branży Automotive
  • Znajomość j. angielskiego (poziom min. B2); znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza praktyczna w zakresie wymagań IATF 16949 i VDA 6.3
  • Znajomość 8D, FMEA, PPAP, MSA, SPC
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, umiejętność działania pod presją czasu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji (bez okresu próbnego)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od dotychczasowego doświadczenia
  • Czynny udział w projekcie greenfield - jedyna fabryka w Europie w swojej branży, praca dla międzynarodowych, prestiżowych klientów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowane lekcje języka angielskiego
  • Dofinansowanie obiadów
  • Możliwość rozwijania kariery i zdobywania wiedzy w ultranowoczesnym, zautomatyzowanym parku maszynowym
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje - możliwość zagranicznych podróży służbowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page