QAD EE consultant

Olsztyn (praca zdalna), warmińsko-mazurskie

Senovo It

Opis stanowiska pracy

Start ASAP

Duration: 2 years

Project involves implementation of QAD EE for our customer across EU

Must have Skills:

  • Implementation experience in QAD Manufacturing, Distribution modules,
  • QAD EE Experience

Wymagania

If interested and available, please kindly send your CV for immediate consideration.

Senovo IT is a leading global provider of contract and permanent staff.

We have over... 10 years of experience in ERP, EAI/SOA/BPM and CRM technologies, bringing talent, drive and innovation to international projects.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Project Management , Praca IT - Bazy danych , Praca IT - ERP