Opis stanowiska pracy

Do zespołu Monster Couch w związku z sukcesem Wingspana poszukujemy osoby na stanowisko: QA tester.

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za testowanie gier pod kątem ich funkcjonalności i stabilności. Pomożesz nam dopilnować, żeby porty konsolowe były zgodne z wymaganiami. Twoim zadaniem będzie odnajdywanie bugów i innych problemów, a we współpracy z Community / PR managerem zidentyfikujesz i połączysz powtarzające się zgłoszenia od graczy. Weźmiesz też bezpośredni udział w procesie ich eliminacji (bugów, nie graczy). Dzięki Tobie nasze gry będą lepsze.

Obowiązki:

  • Testowanie funkcjonalne i certyfikacyjne gier;
  • Raporty z testów (również w języku angielskim);
  • Stały kontakt z deweloperami w zakresie wdrażania i weryfikacji poprawek do błędów;
  • Filtrowanie zgłoszeń błędów od społeczności graczy w języku angielskim i współpraca z resztą zespołu w celu ich naprawienia;
  • Organizowanie wewnętrznych playtestów z innymi członkami zespołu w celu testowania funkcjonalności dla wielu graczy;
  • Organizowanie zewnętrznych playtestów / beta testów / alfa testów we współpracy z PR Managerem.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Dobra znajomość gier komputerowych i konsolowych;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności miękkie - umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zorientowanie na celne opisywanie problemów i poszukiwanie rozwiązań;
  • Szacunek do deadline’ów :)
  • Znajomość narzędzi GSuite i MS Office.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość innych języków;
  • Wszelkie umiejętności związane z produkcją gier.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2800-3300 zł netto (UoP lub B2B);
  • Wsparcie dobrze dogadującego się zespołu;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę rzut beretem od Starego Rynku, w Pyramida Hub - poznańskim kolektywie twórców, skupiającym studia i freelancerów związanych głównie z gamedevem;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.

Prezentacja firmy

Monster Couch is a game development and publishing studio with a proven ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca Internet / e-commerce