QA Manual Tester (100% praca zdalna)

dolnośląskie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Informacje o projekcie:

  • Wielofunkcyjny zespół QA pracujący nad różnymi usługami platformy do synchronizacji i udostępniania plików
  • Lokalizacja: Poznań, możliwa praca zdalna 100%
  • Metodologia pracy: Scrum (w niektórych projektach Kanban)
  • Poziom: regular
  • Budżet: 6500 - 9500 PLN/netto + VAT
  • Zaangażowanie we wszystkie fazy tworzenia produktu- od zbierania wymagań po monitorowanie aplikacji na produkcji

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, utrzymywanie i wykonywanie testów platformy web
  • Identyfikowanie, analizowanie i zgłaszanie błędów
  • Tworzenie i wykorzystywanie dokumentacji projektowej
  • Bliska współpraca z programistami, UX i PO

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w testowaniu
  • Umiejętność tworzenia przypadków testowych, budowania planów testów i ich wykonywania
  • Znajomość metodologii testowania (funkcjonalne i niefunkcjonalne)
  • Znajomość systemów Unix
  • Pasja do rozwiązywania problemów, ulepszania rzeczy i propagowania jakości
  • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na skuteczną komunikację i wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • 100% pracę zdalną
  • Rozwój osobisty (budżet i dni szkoleniowe w każdym roku)
  • Pakiet medyczny oraz kartę MultiSport

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości