Python Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Nasz Klient: Serwis internetowy, którego celem jest kojarzenie ze sobą osób poszukujących usług i produktów, z dostawcami i wykonawcami którzy mogą tych produktów dostarczyć poszukuje Python Developer'a

Zakres obowiązków:

  • Analizy wymagań i projektowanie rozwiązań,
  • Programowania rozwiązań SaaS w środowisku Python.
  • 70% programowanie rozwiązań Saas
  • 20%Analiza i projektowanie
  • 10% spotkania

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w oparciu o technologie Python 2 i 3,
  • Doświadczenie w DJango i znajomoś Jijna, ElasticSearch, Redis, Nginx,
  • Znajomość relacyjncy baz danych (PostgreSQL) oraz mieć doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji złożonych zapytań SQL,
  • Znajomość systemów wersjonowania GIT
  • Znajomość podstaw Linuxa,
  • Musisz być zaangażowany, kreatywny, komunikatywny, świetnie dogadywać się z naszym zespołem ale też potrafić skupić się na pracy samodzielnej,
  • Znajomość HTML/HTML5, Bootstrap, CSS, JavaScript, JQuery, Responsive Web Design, Progressive Web Apps.

Mile widziane

  • Znajomość metodologii Agile / Scrum
  • Umiejętność adaptowania gotowych, dostępnych na rynku rozwiązań / pakietów.

Klient oferuje:

  • Współprace na podstawie umowy o prace i B2B
  • W dobie pandemii praca zdalnie – zapewnimy Ci sprzęt i wygodny fotel
  • Wynagrodzenie dopasowanie do Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w ścicslym centrum Wrocławia
  • Pełny pakiet szkoleń wdrażających
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami
  • Możliwość rozowoju poprzez współtworzenie nowatorskich roziwązań
  • Prace w doświadczonym zespole, który chętnie dzieli się wiedzią
  • Karte Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed
  • Ubezpieczenie grupowe

Zespół

Skład: fullstack developer, devOps, tester manualny, product owner, administrator IT

Zasady pracy:

  • Praca wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Metodyka

  • code review
  • wzorce projektowe
  • DDD
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy jednostkowe
  • testy manualne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media