Python Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego Klienta – Firmy z branży turystycznej, tworzącej oprogramowanie dla biur podróży, internetowych portali turystycznych i linii lotniczych poszukuje Programisty PYTHON, który potrafi pracować samodzielnie i nie boi się wyzwań. Firma buduje bazy linii lotniczych,przeglądarki internetowe, zarządza rezerwacją biletów

Twoimi zadaniami będą m.in.:

  • Implementacja i utrzymanie danych tanich linii lotniczych
  • Budowanie systemu rezerwacji w czasie rzeczywistym
  • Generowanie baz danych
  • Rozwijanie nowych usług i funkcjonalności

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Masz min. 3 lata doświadczenia zawodowego w języku Python
  • Znasz relacyjne baz danych RDMS(PostgreSQL, MySQL)
  • Masz doświadczenie w pracy w noSQL(Riak, MongoDB, Redis)
  • Znasz protokoły HTTP, RCP, (SOAP, JSON- RPC, XML-RPC) od strony klienta i serwera
  • Masz doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT oraz narzędziem do śledzenia błędów i zarządzania projektami Jira
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

A co w zamian?

  • Elastyczne godziny pracy
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Ubezpieczenie
  • Pakiet Lux-Med
  • Karta Multisport
  • Praca w biurze w centrum miasta
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media