Python Developer - Bielsko Biala - zdalnie

IT.HR Agencja Pośrednictwa Pracy

Bielsko Biała , śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, software house, który realizuje unikalne projekty dla Klientów na całym świecie poszukujemy

Python Developer

Bielsko Biała - częściowo zdalnie

Idelany kandydat to osoba z:

  • minimum 3 letnim doświadczeniem na stanowisku programisty,
  • dobrą znajomością technologii Python,
  • dobrą znajomością frameworka Flask,
  • doświadczeniem w implementacji i projektowaniu API,
  • znajomością wzorców projektowych oraz różnych architektur aplikacji,
  • znajomością PostgreSQL,
  • znajomością systemu kontroli wersji Git, systemów operacyjnych Unix/Linux,
  • znajomością dockera,
  • umiejętnością pisania testów automatycznych (unittest, py.test, integration testing),
  • dbałością o szczegóły,
  • biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobrymi umiejętnościami interpersonalnymi,
  • bardzo dobrą umiejętnością organizacji czasu,
  • umiejętnością pracowania w oparciu o metodologię Agile/Scrum,
  • dyspozycyjnością do wyjazdów w podróże służbowe: Dubaj/Nowy York;

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Redis, MongoDB, Elasticsearch,
  • Znajomość OpenAPI (Swagger);

Nasz Klient oferuje:

pracę w międzynarodowym zespole,

innowacyjne projekty,

podróże służbowe: Dubaj, Nowy York, San Francisco,

możliwość rozwoju w ramach systematycznych szkoleń i konferencji,

elastyczne godziny pracy - część pracy zdalnej

przyjazną atmosferę w firmie i zespół skłonny do wymiany wiedzy i doświadczeń;

Zainteresowane osoby zapraszamy do przysyłania CV

Wymagania

  • pracę w międzynarodowym zespole,
  • innowacyjne projekty,
  • podróże służbowe: Dubaj, Nowy York, San Francisco,
  • możliwość rozwoju w ramach systematycznych szkoleń i konferencji,
  • elastyczne godziny pracy - część pracy zdalnej
  • przyjazną atmosferę w firmie i zespół skłonny do wymiany wiedzy i doświadczeń;

Prezentacja firmy

W IT.HR rekrutujemy profesjonalistów - sami jesteśmy profesjonali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
9 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy