Python Backend Developer - soft dla elektromobilności

Enelion Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

- Projektowanie oraz implementacja zaplecza aplikacji internetowej oraz mobilnej
- Tworzenie dokumentacji do napisanego kodu
- Optymalizacja istniejącego kodu
- Wzajemne weryfikowanie jakości kodu tworzonego przez zespół
- Współpraca z innymi programistami i partnerami biznesowymi firmy
- Raportowanie swojego progresu w Jira

Wymagania

- Bardzo dobra, praktyczna znajomość języka programowania Python
- Dobra znajomość SQLAlchemy
- Doświadczenie w budowaniu i dokumentowaniu REST API
- Doświadczenie w planowaniu architektury aplikacji
- Mile widziane doświadczenie przy wdrażaniu aplikacji (Docker, Heroku)
- Mile widziana znajomość relacyjnych baz danych (np. PostgreSQL, MySQL) oraz nierelacyjnych baz danych (MongoDB, Redis, InfluxDB)
- Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy