Python back-end developer

2040.io

30-394 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Tworzymy software nowej generacji, które zmienia sposób w jaki nasi Klienci używają swoich obecnych systemów CRM. Wierzymy w wizję świata wspieranego przez sztuczną inteligencję i rozwijający się dynamicznie rynek inteligentnych asystentów (nie mylić z chatbotem :)!

Edward to inteligentny asystent, wielokrotnie nagradzany w konkursach i uznany przez branżowe media. Do grona naszych Partnerów technologicznych należą m.in. Microsoft, czy UiPath, a pracując dla światowych liderów możemy mieć realny wpływ na to jak Edward zmienia sposób pracy działów sprzedaży na całym świecie!

Poszukujemy ambitnych osób, które chcą rozwijać się w zakresie realizacji innowacyjnych projektów software. Szukamy pasjonatów, którzy chcą współtworzyć sukces Edwarda na rynku polskim i za granicą.

Do Twoich codziennych obowiązków należeć będą obszary związane z:

  • Analizą i łączeniem danych
  • Programowaniem modułów i integracji
  • Zarządzaniem systemem asynchronicznym (mikroserwisy, zdarzeniowa, asynchroniczna praca)
  • ML/ Data engineering

Oferujemy

  • Możliwość współtworzenia innowacyjnego narzędzia wykorzystującego algorytmy sztucznej inteligencji
  • Udział w dynamicznym wzroście firmy (jesteśmy wyróżniani w wielu konkursach, doceniani na rynku AI i ciągle zwiększamy swoją pozycję rynkową)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Premie uzależnione od wyników i bonusy związane z realizacją celów firmy
  • Swobodną atmosferę
  • Pracę w małym, zwinnym zespole (u nas masz wpływ na to co dzieje się w firmie)
  • Nowoczesne biuro w budynku Krakowskiego Parku Technologicznego

Wymagania

Umiejętności/wiedza, której oczekujemy od kandydata:

Podstawowa znajomość bibliotek i modułów:

  • Znajomość bibliotek: requests, pika, hvac, redis
  • Mile widziane: numpy, scipy, tensorflow, grpcio, googlecloud/translate
  • Znajomość podstawowych modułów: time, datetime, json, os, collections, csv

Funkcjonalności języka:

  • decorator
  • realizacja switch-statement
  • list comprehension
  • generatory
  • sety
  • obsługa błędów

HTTP + REST:

  • Znajomość kodów http (2xx, 3xx, 4xx, 5xx)
  • Operacje GET/POST/PUT/DELETE
  • Budowa zapytania REST
  • Sposoby autoryzacji/uwierzytelnienia
  • Biblioteki w Pythonie (requests, urllib)
  • Sesja

Mile widziane będą także:

  • Znajomość GIT oraz pracy z branchami
  • Znajomość popularnych formatów wymiany danych: JSON, XML, CSV, XLS(X)
  • Znajomość systemu UNIX (Linux): struktury katalogów, podstawowe polecenia
  • Inżynieria oprogramowania (tworzenie testowalnego kodu, clean code, dobre praktyki/identyfikowanie złych praktyk)
  • Umiejętność pracy w środowisku z dużą ilością kontenerów Docker

Prezentacja firmy

Tworzymy software nowej generacji, które zmienia sposób w jaki nasi Klie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce