Michael Page Michael Page

Purchasing Manager

Purchasing Manager odpowiedzialny za kierowanie i rozwój zespołu zakupowego kupców strategicznych w międzynarodowej strukturze zakupowej, raportujący do zarządu i Centrali firmy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy producent z branży automotive, dojrzała organizacja oraz atrakcyjny i uznany pracodawca w regionie. W związku z rozbudową swoich struktur w Polsce poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko Purchasing Manager.

Opis stanowiska

Kierowanie zespołem kupców strategicznych w ramach międzynarodowej organizacji zakupowej w celu maksymalizacji warunków współpracy z dostawcami oraz współtworzenia i egzekwowania strategii zakupowej dla zarządzanych kategorii

Koordynacja nowych projektów zakupowych pomiędzy oddziałem w Polsce a centralą firmy

Prowadzenie działań na rynku dostawców, powiększanie i optymalizacja portfela dostawców, definiowanie warunków kontraktów i prowadzenie negocjacji

Wspieranie i rozwój merytoryczny podległego zespołu w realizacji zadań

Stałe monitorowanie efektywności dostawców i wdrażanie planów zarządzania ryzykami i kryzysami

Profil kandydata

Wyższe wykształcenie techniczne lub ekonomiczne

Doświadczenie (ok. 5 lat) na pokrewnej roli w zarządzaniu zespołem kupców strategicznych w firmie produkcyjnej

Poparte sukcesami doświadczenie w prowadzeniu projektów zakupowych surowców i komponentów

Wysokie kompetencje liderskie oraz negocjacyjne

Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

Samodzielność i autonomia w podejmowaniu decyzji

Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu zaawansowanym (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

Sprawna obsługa pakietu Office

Oferujemy

Rola kierownika zakupów w globalnej organizacji zakupowej

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie produkcyjnej automotive

Dojrzała kultura organizacyjna, przyjazna atmosfera pracy

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

Prywatna opieka medyczna

Elastyczny model pracy- Home Office

Samochód służbowy

Szeroki wachlarz szkoleń i indywidualne programy rozwojowe

System kafeteryjny i dofinansowanie do posiłków

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bolesławiec
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page