Purchasing Manager - Specjalista ds. Zakupów

ITZU Polska Sp. z.o.o.

10-457 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

- zarządzanie powierzoną kategorią (materiały i usługi);
- współtworzenie i realizacja strategii zakupowej;
- zarządzanie współpracą z dostawcami oraz nadzór nad ich wynikami (praca w środowisku międzynarodowym);
- aktywne pozyskiwanie dostawców w kraju i na świecie (sourcing);
- monitorowanie rynku, konkurencji oraz nowych trendów w branży;
- wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych od strony kosztowej i procesowej;
- sporządzanie raportów, analiz oraz prognoz;
- wewnętrzne wsparcie zakupowe dla poszczególnych działów w organizacji zarządzanej projektowo;
- przeprowadzanie procesu zakupów materiałów i usług;
- przeprowadzanie negocjacji handlowych z dostawcami;
doprowadzanie do podpisania umów z dostawcami i podwykonawcami.

Oferujemy:

- stanowisko w dużej międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się korporacji;
- możliwość szkoleń, poszerzenia wiedzy i szerokiego rozwoju zawodowego;
- szeroki pakiet benefitów;
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- atrakcyjny system wynagrodzenia zaczynający się od 7000 PLN Brutto

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w dziale zakupów lub sourcingu na podobnym stanowisku;
- doświadczenie w pracy z dostawcami zagranicznymi;
znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
- wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne;
- inicjatywa, samodzielność i umiejętność pracy jako członek zespołu;
- bardzo dobra znajomość Microsoft Office i programów typu ERP (w firmie używany jest system IFS – jego znajomość będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

ITZU Polska jest częścią Grupy ITZU Jobs NV z siedzibą w Belgii. Od lat ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie