Purchase To Pay Specialist

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Nasz Klient, renomowana globalna korporacja, poszukuje kandydatów na nowo tworzone stanowisko:

Purchase To Pay SpecialistMiejsce pracy: Łódź

Purchase To Pay Specialist jest odpowiedzialny za nadzorowanie procesu od zamówienia do płatności, w tym zapewnienie prawidłowego księgowania i raportowania oraz koordynowanie czynności pomiędzy podwykonawcami i Spółką.

Zadania:

  • Monitorowanie procesu PTP
  • Współpraca z biznesem i zewnętrznymi dostawcami
  • Nadzór nad zobowiązaniami i płatnościami Spółki
  • Raportowanie, analizowanie i weryfikowanie danych

Wymagania:

  • Znajomość polskich i międzynarodowych przepisów księgowych
  • Co najmniej 2 lata adekwatnego doświadczenia zawodowego
  • Wyższe wykształcenie
  • Znajomość MS Excel
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym zespole w dynamicznej, innowacyjnej korporacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Opieka medyczna i liczne benefity
  • Wsparcie finansowe i logistyczne w przypadku relokacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.