PTP Team Leader with English - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
PTP Team Leader with EnglishMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Nadzorowanie pracowników w celu zwiększenia wydajności i zapewnienia zgodności procesów z wszelkimi politykami i standardami,
  • Zapewnienie obsługi klienta w zakresie rozliczeń zobowiązań i faktur na najwyższym poziomie,
  • Doradztwo w zakresie stawek VAT i zwolnień,
  • Szkolenie i coaching członków zespołu PTP w zakresie złożonych zagadnień,
  • Comiesięczne przeglądanie wskaźników wydajności i przekazywanie raportów kierownictwu,
  • Przygotowanie / zatwierdzanie propozycji płatności,
  • Ciągłe doskonalenie procesów i współpracy pomiędzy działami wewnętrznie oraz na zewnątrz.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość procesu Purchase to Pay,
  • Minimum 3 lata doświadczenia w księgowości,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową,
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet benefitów, zawierający między innymi prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę sportową,
  • Dogodną lokalizację biura w centrum biznesowym Gdańsk Oliwa Business Center,
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji i pracę w międzynarodowej atmosferze,
  • Elastyczne godziny pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.