PTP Specialist / Senior PTP Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
PTP Specialist / Senior PTP SpecialistMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Przetwarzanie faktur i płatności w sposób dokładny i terminowy oraz zapewnienie ich zgodności z wymogami prawnymi oraz standardami rachunkowości,
  • Rozwiązywanie problemów dotyczących procesów związanych z płatnościami,
  • Uzgadnianie kont dostawców i GL, a także zestawień dostawców,
  • Kontakt oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z interesariuszami i partnerami biznesowymi,
  • Zapewnienie stosowania właściwych stawek i zwolnień z podatku VAT,
  • Aktywny udział w tworzeniu i aktualizowaniu dokumentacji procesowej
  • Identyfikacja potencjalnych ulepszeń procesu.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w działach księgowych lub finansowych,
  • Rozumienie procesu PTP oraz podstawowych przepisów VAT,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Znajomość Excela oraz systemów księgowych (preferowany system SAP),
  • Umiejętność pracy w zespole oraz proaktywne nastawienie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w zespole PTP w międzynarodowej organizacji,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, zawierający między innymi prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz kartę sportową.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.