PTP Accountant with Swedish - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
PTP Accountant with SwedishMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Utrzymywanie relacji z dostawcami oraz zapewnienie, że dokumentacja jest odpowiednio prowadzona od momentu przyjęcia do zapłaty,
  • Przejmowanie własności faktur z naciskiem na alokację kosztów (przetwarzanie i rozwiązywanie problemów, w tym intercompany), a także płatności,
  • Bycie kluczowym punktem kontaktowym dla lokalnych dostawców,
  • Wykonywanie czynności zamknięcia miesiąca (w tym uzgodnienia GL/AP, GR/IR) i uzgadnianie wyciągów dostawcy.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego w działach finansowych,
  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową oraz znajomość języka szwedzkiego na poziomie bardzo dobrym,
  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w przyjaznym zespole nastawionym na rozwój,
  • Możliwości rozwoju w skandynawskiej organizacji,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Gdańsku oraz częściowo zdalnie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.