Psychoterapeuta z certyfikatem oraz cefrtyfikowany psychoterapeuta uzależnień - praca online.

Śląska Fundacja Błękitny Krzyż

Bielsko- Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Śląska Fundacja Błękitny Krzyż poszukuje terapeutów udzielających pomocy za pośrednictwem Internetu (przez Skype/Messenger):

- Psychoterapeutów posiadających certyfikat,
- Certyfikowanych Specjalistów Psychoterapii Uzależnień.

Do głównych obowiązków należeć będzie:
· prowadzenie sesji psychoterapii indywidualnej online,
· przeprowadzanie wywiadów online.
· Oferujemy:
- pracę w prężnie działającej organizacji pozarządowej,
- nowe wyzwania i rozwój zawodowy,
- elastyczne godziny pracy,
- pracę w zespole ludzi, dla których ważny jest drugi człowiek.

Wymagania

Certyfikat Psychoterapeuty lub Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień

Prezentacja firmy

Jesteśmy Fundacją która od ponad 20 lat udziela profesjonalnej pomocy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia