PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO – HANDLOWY

Dekra Praca Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:
• Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
• Prace na określonym terenie wybranych województw
• Stabilność zatrudnienia
• Narzędzia niezbędne do pracy na tym stanowisku (samochód, telefon, laptop)
• Work Life Balance

Zakres obowiązków:
• Inicjowanie, rozwijanie i utrzymywanie relacji z Klientami
• Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów
• Zapewnienie dostępu obecnym i potencjalnym Klientom do materiałów informacyjnych
• Doradztwo techniczne dla klientów
• Przygotowanie ofert
• Analiza potrzeb rynku pod kątem oczekiwanych cech i parametrów produktu;
• Prowadzenie prezentacji produktowych

Wymagania

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ok 1-3 letnie
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość zagadnień z obszaru elektrotechniki
• Wykształcenie techniczne (preferowane elektryczne)
• Determinacja w osiąganiu celów
• Łatwość nawiązywania kontaktów oraz wysoka kultura osobista
• Samodzielność, samodyscyplina oraz dobra organizacja pracy
• Prawo jazdy kategorii B
• Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Elektronika / Telekomunikacja