Opis stanowiska pracy

Dynamiczna i rozwojowa firma z branży chemicznej oferuje pracę dającą duże możliwości rozwoju zawodowego oraz satysfakcję finansową. Do naszego zespołu poszukujemy najlepszych handlowców na stanowisko:

Przedstawiciel Regionalny

Sprzedaż surowców chemicznych

branże przemysłowe: metal, garbarstwo, włókiennictwo, przemysł spożywczy i paszowy, woda i ścieki.

Zakres obowiązków:

  • zdobywanie nowych klientów i rozwijanie kontaktów
  • realizacja planu sprzedaży
  • wdrażanie nowych produktów

Wymagania:

  • wysokie zaangażowanie w pracę
  • doświadczenie w branży chemicznej na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność, kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • zdolności prezentacyjne, analityczne i negocjacyjne
  • prawo jazdy kat. B

Oferowane warunki:

  • samodzielna i ciekawa praca
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • inne warunki do ustalenia

CV proszę przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Rockchem Sp. z o.o. Sp. k. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi