Przedstawiciel Medyczny

Michael Page

Szczecin, zachodniopomorskie

Michael Page Michael Page

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej, poszukujemy doświadczonego Przedstawiciela Medycznego do pracy na terenie Szczecina. Szukamy osoby, która pracuje i sprawnie się posługuje w środowisku lekarskim, posiada doświadczenie w promowaniu leków na receptę (Rx) wykorzystując w tym celu wiedzę i przekaz merytoryczny i z entuzjazmem oraz pełnym zaangażowaniem podejdzie do obowiązków.

Informacje o kliencie

Innowacyjna, międzynarodowa firma farmaceutyczna

Opis stanowiska

- Planowanie i organizacja spotkań z klientami oraz ich realizacja (wizyty i seminaria) w celu zwiększania udziałów produktów firmy w rynku
- Realizacja CALL FREQUENCY i osiąganie celów sprzedażowych
- Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami i pozyskiwanie kontaktów do potencjalnych klientów poprzez odpowiednie typowanie i segmentację w celu osiągania założonych wyników
- Odpowiednie planowanie i realizacja wizyt
- Identyfikacja i rozwiązywanie wątpliwości i pytań klientów, w tym aktywne przekazywanie informacji zwrotnych do bezpośredniego przełożonego.
- Organizacja i prowadzenie różnego rodzaju spotkań/warsztatów informacyjnych dotyczących schorzeń/kategorii schorzeń i/lub promocji produktów na obszarze działalności
- Uczestnictwo w konferencjach branżowych lub naukowych jako przedstawiciel firmy
- Stosowanie zasad i wytycznych firmy w zakresie promocji produktów oraz ścisłe stosowanie kodeksu etycznego bezpieczne praktyki w codziennej działalności
- Planowanie i raportowanie spotkań, seminariów i innych działań sprzedażowych
- Planowanie i raportowanie wydatków oraz okresowe monitorowanie kosztów
- Monitorowanie i analiza produktów oraz działań konkurencji, aktywne i terminowe przedstawianie informacji zwrotnych bezpośredniemu przełożonemu
- Pozyskiwanie i utrzymywanie wiedzy o schorzeniach/kategoriach schorzeń oraz przekazywanie kluczowych zalet produktu i informacji w przekonujący sposób w celu wpływania na praktykę klientów
- Zdobywanie i rozwijanie umiejętności i technik sprzedażowych i prezentacyjnych

Profil kandydata

- Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku w firmie farmaceutycznej, sprzedaży i promocja leków Rx wśród lekarzy,
- Umiejętności sprzedażowe, umiejętności z zakresu komunikacji, prezentacji, prowadzenia negocjacji, umiejętności organizacyjne, zorientowanie na wyniki
- Umiejętność przekonywania i wywierania wpływu
- Wiedza o promowanych produktach, obsługa PC (Word, Excel, CRM)
- Doświadczenie w kierowaniu pojazdem i prawo jazdy
- Znajomość angielskiego (preferowana) - konieczna w przypadku rozwoju na wyższe stanowiska w organizacji
- Umiejętność pracy zdalnej (wizyty online)

Oferujemy

- Bogatą ofertę szkoleń

- Umowę o pracę

- Atrakcyjny system premiowy

- Samodzielność w organizacji pracy

- Niezbędne narzędzia pracy

- Pracę w dynamicznym środowisku

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Szczecin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page