Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Przedstawiciel Medyczny

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • pozyskiwanie nowych i obsługa aktualnych Klientów,
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami,
  • realizowanie planu sprzedażowego na powierzonym terenie,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
  • przygotowanie ofert handlowych oraz dokumentacji do udziału w konkursach oraz przetargach,
  • analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji,
  • rozwijanie sieci punktów pobrań,
  • bliska współpraca z lokalnymi laboratoriami,
  • planowanie oraz raportowanie zgodnie z wymogami firmy,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Aby efektywnie realizować zadania na tym stanowisku niezbędne są:

  • wykształcenie wyższe (preferowane medyczne lub biologiczne),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży medycznej,
  • umiejętność obsługi komputera: Word, Excel, Power Point,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność wyznaczania i konsekwentnego dążenia do obranych celów,
  • zorientowanie na wynik, zaangażowanie i pracowitość,
  • chęć do stałego uczenia się,
  • doskonałe zdolności prezentacji i przekazywania informacji,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania długotrwałych relacji,
  • dyspozycyjność i samodzielność,
  • umiejętność dostosowywania się do zachodzących zmian,
  • odpowiedzialność i uczciwość,
  • wysoka kultura osobista,
  • poczucie humoru i pozytywne usposobienie.

W zamian za Twoje zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy,
  • rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach organizowanych przez firmę,
  • możliwość samodzielnej organizacji pracy w ramach przyjętych standardów i zasad,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • kartę Multisport i ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet ubezpieczenia medycznego
  • samochód służbowy oraz pozostałe narzędzia pracy,
  • zniżki na wykonywane przez nas badania diagnostyczne dla Ciebie i Twojej rodziny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.